Domov Novinky Ceballos je blízko k predĺženiu zmluvy

Ceballos je blízko k predĺženiu zmluvy

Španiel by mohol podpísať trojročný kontrakt s Realom Madrid. Návrhy od iných klubov nespĺňajú jeho očakávania a stredopoliar oceňuje, že mu Los Blancos ponúkli novú zmluvu.

Autor: Marek
0 komentár

Pre Real Madrid nastal rozhodujúci moment. Ako sa sezóna blíži ku koncu, mnohí hráči, ktorým čoskoro vypršia zmluvy, musia naliehavo oznámiť svoju budúcnosť.

Mariano nedostal ponuku od klubu, Asensio odchádza, no vyhliadky do budúcnosti sa pre niektorých hráčov zmenili. Najvýraznejším prípadom je Dani Ceballos, ktorý sa takmer z ukončenia spolupráce dostal na nový 3-ročný kontrakt.

Nečakaný obrat v situácii stredopoliara prišiel z pondelkového telefonátu od jeho okolia, informoval denník MARCA. Ceballos nečakal tento krok od vedenia madridského klubu, ktoré okrem vylepšenia ponuky chceli stredopoliarovi sprostredkovať dôveru.

Blízko k vysloveniu „áno“

Názor sa zmenil a Andalúzan teraz vidí ako najlepšiu možnosť zostať. Vždy dával prednosť Realu Madrid a keď videl, že má dôveru klubu a že prijaté návrhy neobsahujú to, o čo žiadal, je blízko podpisu novej zmluvy.

Ceballos sa dostal do popredia a v tejto sezóne hrával častejšie. Ancelotti mu venoval oveľa viac minút a hoci v rozhodujúcich zápasoch nebol zaradený do základnej jedenástky, má pocit, že tréner si jeho prácu váži. Rozhodnutie padne tento týždeň, no podpis novej zmluvy je už veľmi blízko.

Ceballosa chceli Betis a tím Serie A, no ich ponuky neboli pre Španiela uspokojivé, a ani tie, ktoré dostal v zimnom prestupovom období, aj keď je tiež pravda, že v januári nemal v úmysle opustiť Real Madrid.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x