Domov Novinky 🎥 Castilla si delila body s Atléticom B, o góly sa postaral Vinicius Jr.

🎥 Castilla si delila body s Atléticom B, o góly sa postaral Vinicius Jr.

Castillu hneď v druhom kole čakalo derby s madridským tímom Atlético B. Zápas vyšiel skvele Viniciusovi Jr., ktorý sa postaral o všetky presné zásahy rezervy Realu Madrid.
Zápas sa začal vo veľkej rýchlosti. Intenzita bola na úrovni, aká sa očakáva od podobných derby zápasov. Strelecká listina bola otvorená pomerne dosť skoro. V 5. minúte sa Atléti dostali do vedenia 1-0 zásluhou hráča Samu Araujo.
Následne prišli chvíle Brazílčana Viniciusa Jr., ktorý najskôr vyrovnal na 1-1 len minútu na to ako sa domáci dostali do vedenia a potom v 28. minúte poslal Castillu do vedenia 1-2.
Rezervný tím bieleho baletu nedokázal udržať vedenie do konca zápasu a dostali vyrovnávajúci gól na 2-2 v 59. minúte, o gól sa postaral Dário Poveda.
Prinášame zostrih zápasu v podaní Viniciusa, vychutnajte si skvelú hru mladého Brazílčana.

ZÁKLADNÉ ZOSTAVY
2-Atlético de Madrid B: San Román (Valens, 46’), Ricard, Samu, Tachi, Víctor Ruiz, Cristian, Óscar Pinchi, Óscar Clemente, Darío (Mollejo, 79’), Mikel Carro a Joaquín (Segu, 87’).
2-Real Madrid Castilla: Luca, López, Dani Fernández (Zabarte, 84’), De la Fuente, Javi Sánchez, Jaume, Feuillassier (Martín, 88’), Seoane, Cristo, Fidalgo (De Frutos, 69’) a Vinicius Jr.