Domov Novinky Castilla je po víkende na druhom mieste, s Navalcarnero vyhrala 3-1

Castilla je po víkende na druhom mieste, s Navalcarnero vyhrala 3-1

Castilla získala počas víkendu ďalšie tri body do tabuľky. Doma porazila v 6. kole tím Navalcarnero. Tím usilovne na troch bodoch pracoval, rozhodlo sa až v záverečnej fáze zápasu.

Rezervný tím bieleho baletu začal s jasnou prevahou, už v prvej „desaťminútovke“ mal dve sľubné šance na otvorenie skóre z rohových kopov. Potom prevzali iniciatívu hostia to najmä vďaka vysokému tlaku a skvelej hre cez krídla.

V druhom polčase bola zlomových posledných dvadsať minút zápasu. V 73. minúte otvoril skóre Feuillassier, následne o sedem minút neskôr pridal presný zásah De la Fuente.

Hostia v 91. minúte znížili na 2-1, ale hneď minútu na to strelil gól Dani Gómez a definoval tak konečné skóre zápasu na 3-1.

Real Madrid Castilla: Luca, López, Fran García, De la Fuente, Javi Sánchez, Martín, De Frutos, Ayoub (Fidalgo, 56′), Cristo (Dani Gómez, 72′), Seoane (Augusto, 84′), Feuillassier.