Domov Novinky Castilla v druhom prípravnom zápase neuspela, s nováčikom La Ligy prehrala najtesnejším rozdielom

Rezerva Bieleho baletu má za sebou druhý prípravný zápas. Nestačila v ňom na nováčika najvyššej španielskej súťaže Leganés a na štadióne Alfreda Di Stéfana mu podľahla 0:1.

Real Madrid Castilla – Leganés 0:1 (0:1)

Gól: 28. Víctor Díaz 0:1.

Real Madrid Castilla: Carlos Abad – Dani F., Reguilón, Javi Sánchez, Mario Hermoso – Seoane, Cedrés, Borja Sánchez, Raúl de Tomás – Javi Muñoz, Mario Rodríguez. Striedali: Álex Salto, Luismi Quezada, Tena, Lin, Lazo, Ganfornina, Lazo, Jordan, Manu Hernando, Martín Calderón.

Leganés: Serantes – Bustinza, Medjani, Mantovani, Víctor Díaz – Alberto Martín, Sastre, Avilés, Gabriel – Saiz, Raúl. Striedali: Brignoli, Carlos, José Ángel, Molina, Marcos, Arranz, Timor, Gonzalo, Toni Dovale, Jesús, Chiqui.

Zápas rozhodol jediný gól. Ten strelil v 28. minúte hosťujúci obranca Víctor Díaz. Castilla sa snažila s výsledkom niečo urobiť, hlavne v druhom polčase si vytvorila veľmi solídne príležitosti na vyrovnanie skóre, ale ponúknuté šance do gólovej fázy nepretavili Raúl de Tomás, Mário Rodriguez a ani Quezada, ktorého pokus z priameho kopu letel nad brvno.

V príprave na novú sezónu má tak Castilla vyrovnanú bilanciu, raz vyhrala a raz prehrala. V najbližšom prípravnom zápase sa túto sobotu stretne s Huescou.