Domov Mužstvo Casillas: „Bale patrí medzi 3 až 4 najlepších hráčov v Európe“

Casillas: „Bale patrí medzi 3 až 4 najlepších hráčov v Európe“

Autor: Administrátor
54 videní

Iker Casillas sa objavil na tlačovej konferencii po prvom tréningu v USA a neváhal pochváliť Garetha Balea, o ktorom sa špekuluje, že by mal posilniť Real Madrid.

 

Ako sa vám pozdáva nová éra Realu Madrid pod vedením Carla Ancelottiho?
Mal som možnosť stretnúť sa s ním počas mojej dovolenky v Madride a som ním nadšený. Ako vždy, keď príde nový tréner cítite novú výzvu. Jednoducho povedané, veľmi sa teším na začiatok novej sezóny v Madride. S Carlom som hovoril asi päť minút a zistil som, že je víťazný typ. Keď hráte za taký klub ako je Real Madrid potrebujete víťaziť a získavať trofeje čo sa nám v minulej sezóne nepodarilo.

 

Všimli ste si veľa rozdielov medzi Mourinhom a Ancelottim?
Zatiaľ mám za sebou len jeden tréning takže nemôžem rozpoznať rozdiely. Mourinhovi musím poďakovať ale nepozerajme sa do minulosti ale sústreďme sa s nadšením na novú éru klubu.

 

Čo si myslíte o podpise Garetha Balea?
Bavíme sa o hráčovi, ktorý je tretí alebo štvrtý najlepší hráč v Európe, preto je normálne že média riešia jeho prestup lebo je to veľmi kvalitný hráč. Hovoríme o rozdielovom hráčovi, do konca prestupového obdobia sa môže stať ešte veľa vecí.

 

Aký je prínos Zidana pre mužstvo ?

Je to veľmi charizmatický človek, ktorý sa výrazne zapísal do histórie tohto klubu. Je veľkým prínosom najmä pre mladých hráčov, ktorým môže veľmi pomôcť. Sme radi, že je tu.

 

Myslíte si že sú hráči dobre chránení? Narážam tým na nedávnu smrť ekvádorského futbalistu Christiana Benitéza.

V prvom rade chcem povedať úprímnu sústrasť jeho rodine a ak stratíte kamaráta bolesť je obrovská.
Máme skvelé kontroly a naši lekári sú veľmi dobrí.

 

Ako ste sa cítili po prehre s Brazíliou na Pohári Konfederácii?

Prehra s Brazíliou bolí, ale súper bol jednoducho lepší. Musím mu zagratulovať. Mali skvelú hru ale aj šťastie. V Južnej Afrike sme absolvovali niečo podobné. Budúci rok sú Majstrovstvá sveta a my sa budeme snažiť obnoviť našu reputáciu.

 

Zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x