Domov Novinky Casado je jediným hráčom Castilly, ktorý odohral každú minútu v druhej lige

Casado je jediným hráčom Castilly, ktorý odohral každú minútu v druhej lige

Autor: Administrátor

Kapitán rezervného tímu Realu Madrid- Real Madrid Castilla, odohral v doterajšej sezóne každý jeden zápas v druhej lige. Casado odohral celkovo 1170 minút.

Rodák z Madridu je jediným hráčom Castilly, ktorý odohral celých 13 zápasov v Segunde División. Alberto Toril považuje tohto obrancu za jedného z kľúčových hráčov v tíme, čo dokazuje v každom zápase.

Tento 24-ročný hráč odohral počas jeho druhej sezóny v druhej najvyššej španielskej súťaži až 1170 minút a dokázal streliť aj jeden gól. Casado pôsobí v rezerve „bieleho baletu“ už od roku 2010.

Jorge si odbil svoj debut za A-tím ešte v roku 2011, keď na 70 minút zasiahol do pohárového zápasu proti Ponferradine. V tomto zápase Real vyhral 5:1. Casado však na svoj prvý zápas v lige stále čaká…

Zdroj: realmadrid.com