Domov Novinky Carvajal nenastúpi proti Villarrealu

Carvajal nenastúpi proti Villarrealu

Španielsky obranca opäť bojuje so svalovými problémami a takmer určite vynechá najbližší zápas v Copa del Rey.

Autor: Marek Varga
2 komentáre

Odchovanec dnes s mužstvom netrénoval, hoci klub o tom oficiálne neinformovai.

Real Madrid prežíva najhoršie obdobie v sezóne a má množstvo fyzických problémov. Tentoraz to padlo na Daniho Carvajala, ktorý opäť bojuje so svalovými problémami a vo štvrtok proti Villarrealu sa len ťažko dostane do nominácie.

Definitívne rozhodnutie padne v stredu na tréningu, no o štarte Španiela nemôže byť ani reči, pokiaľ jeho progres v najbližších hodinách nebude zásadný.

Zámerom lekárskeho personálu je, aby sa zotavil na nedeľnajší zápas proti Athletic na San Mamés, aj keď jeho účasť v tomto zápase je tiež neistá.

Carvajal už tento rok vynechal zápas La Ligy proti Villarrealu pre natiahnutie lýtkového svalu.

Choroba mu tiež nedovolila stopercentne zabojovať o Španielsky superpohár (bol náhradníkom v semifinále proti Valencii). Problémy sa tentoraz týkajú adduktorov stehna, teda svalové zranenie.

Toto je pozícia, na ktorej sa Ancelotti trápi, pretože Carvajalov náhradník Lucas Vázquez utrpel zranenie proti Valencii v Saudskej Arábii a bude mimo hry približne mesiac a pol.

Ďalšou možnosťou Carletta je Odriozola, ale Nacho s väčšou pravdepodobnosťou nastúpi na zápas proti Villarrealu v osemfinále Copa del Rey.

Po vysokej prehre s Barcelonou vo finále Superpohára nadobudol zápas proti Villarrealu oveľa väčší význam, keďže pre Real Madrid by bolo mimoriadne ťažké prísť o dve trofeje za týždeň. Ancelotti tiež nebude môcť v tomto dôležitom zápase počítať s Alabom a Tchouaménim.

zdroj: relevo.com

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x