Domov Novinky Carvajal: „Dúfam, že môžeme na Di Stéfano oslavovať náš druhý ligový titul.“

Carvajal: „Dúfam, že môžeme na Di Stéfano oslavovať náš druhý ligový titul.“

Autor: PDReal
919 videní

Pri 17. výročí položenia základného kameňa v Reale Madrid si Dani Carvajal, jeden z účastníkov tohto dňa, spomenul na svoje skúsenosti po boku Alfreda Di Stéfana.

V programe Real Madrid Conecta si madridista zaspomínal:

„V tom čase som si nebol vedomý dopadu toho všetkého, ani toho, že som bol hneď vedľa Dona Alfreda. Stále viac si uvedomujem hodnotu toho všetkého ako roky pribúdajú. Je to jedinečný okamih, ktorý si budem niesť navždy so sebou. Často o tom hovorím s prezidentom Florentinom Pérezom. V sídle akadémie je fotografia a je to krásna spomienka. “

„Na akciu boli pozvaní všetci kapitáni mládežníckych tímov. Keď som dorazil, povedali mi, že budem musieť ísť von a dať si tričko ako zástupca akadémie, takže som bol naozaj nervózny. Pamätám si, že moja mama mi dala fotoaparát a povedala mi, aby som to využil čo najlepšie, pretože už by sa taký zážitok nemusel opakovať“.

Real Madrid City

„Je to neuveriteľné. Pre akadémiu, prvý tím … Je to jednoducho veľkolepé. Médiá, prístup, bezpečnosť, záhrady, ihriská, ľudia, všetci, ktorí tu pracujú, je to neuveriteľné. Každý hráč, ktorý sa prišiel pozrieť alebo si tu zahral, ​​bol ohromený. “

Estadio Alfredo Di Stéfano

„Dúfam, že môžeme poctiť štadión, ktorý nesie jeho meno, našim druhým titulom v LaLige v rade. Minulý rok sme tam dostali príležitosť oslavovať zisk titulu a dúfam, že to dokážeme znova. Alfredo Di Stéfano je pre mňa jeden z najlepších štadiónov v okolí. Oslavoval som tam postup do Segunda División a titul v LaLige, nehovoriac o ďalších zápasoch a zvláštnych momentoch “.

„Chcel by som poslať veľa šťastia a všetku svoju silu Castille. Zažil som podobnú vec. Dúfam, že si to užijú, pôjdu von a dajú zo seba všetko. Je to skvelý tím, a aj keď za nás príde hrať veľa ich hráčov, mládežnícki hráči predvádzajú vynikajúce výkony “.

Z akadémie do prvého tímu

„Chalani, ktorí prešli akadémiou, sú tu už roky, poznajú klub a do šatní prvého tímu môžu priniesť niečo jedinečné. Myslím si, že je dôležité mať absolventov akadémie v kádroch prvého tímu, pretože majú výhodu, ktorú je ťažké replikovať “.

Zinedine Zidane

„Je to veľmi kompletný tréner a okrem trofejí, ktoré získal vrátane troch po sebe nasledujúcich víťazstvách Ligy majstrov a LaLigy v čase pandémie, má úžasný rešpekt s ktroým riadi šaťňu. Keď Zidane hovorí, všetkých 5 zmyslov sa sústredí na to, čo hovorí. Bol tu ako hráč, ako tréner Castilly a teraz je pri prvom tíme. Viac ako ktokoľvek vie, čo tento znak a tento klub znamená “.

Carvajal príkladom

„Vždy keď dostanem príležitosť s nimi hovoriť, dávam im najavo, že to nie je nemožné a že sen o prvom tíme sa môže stať skutočnosťou“.

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x