Domov Mužstvo Cadenilla zvíťazil nad rakovinou!

Cadenilla zvíťazil nad rakovinou!

Autor: Administrátor
16 videní

Hráč Realu Madrid U-16, Jesús Manuel Cedenilla, jeden z najlepších hráčov celej akadémie vyhral najväčší boj svojho života a svetový futbal má znova dôvod na radosť. 15-ročný španielsky hráč oznámil na svojom oficiálnom Twitterovom účte, že sa celkom vyliečil z rakoviny, ktorú mu diagnostikovali minulé leto: „Najlepšia novinka akú som kedy počul: Som vyliečený – žiadna rakovina, všetko je preč. Operácia sa podarila a všetko mi to vzali. Je koniec“.

 

Po hroznej správe, ktorú mladá hviezda Los Blancos obdržala minulé leto, sa sociálne siete klubu zaplnili tisíckami správ s vyjadrením podpory, ako aj tými od iných hráčov klubu, ako Álvaro Arbeloa, Dani Carvajal, či Denis Cheryshev. Títo a mnohí ďalší teraz znova zopakovali svoje slová podpory, no tentokrát vyjadrili radosť nad dobrými správami.

 

Tento hráč, skvelý ľavý beck, bol výhlásený najlepším hráčom na turnaji Arona International v roku 2010. Do ôsmich rokov bol hráčom futsalového tímu Azulejos Ramos Talavera a odvtedy háji farby Realu Madrid v akadémií La Fábrica.

 

22-720-CEDENILLA,0„Všetkým vám ďakujem za úžasné slová podpory. Čo je pre mňa teraz najdôležitejšie, je stráviť vianoce v spoločnosti priateľov a rodiny a potom sa vrátiť silnejší ako kedykoľvek predtým“ dodal Manuel na záver svojho Twitterového príspevku. Po porážke rakoviny je teraz jeho hlavným cieľom znova začať hrať futbal.

 

zdroj: Marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x