Domov Novinky Burger King trolloval Edena Hazarda po vynechanom tréningu

Burger King trolloval Edena Hazarda po vynechanom tréningu

Autor: PDReal
1325 videní

Hazard dorazil do klubu neslávne s nadváhou a odvtedy ho pravidelne limitujú zranenia. Zdá sa, že sa v poslednom čase vracia k plnému zdraviu a bol v základnej zostave posledné tri zápasy La Ligy v rade. Podľa denníku Marca bol však v utorok nútený vynechať tréning po tom, čo cítil „nepohodlie“.

Aj keď zranenie klub zatiaľ nepotvrdil, zdá sa, že Hazard v sobotu vynechá zápas s Huescou. Ak nenastúpi, bude to 12. stretnutie LaLigy ktoré vynechá.

Aby toho nebolo málo, situácie využil Burger King. V reakcii na tweet El Chiringuito, ktorý sa pýtal, prečo netrénuje s tímom, naznačilo rýchle občerstvenie, že si útočník nejaký čas vyhradzuje na vychutnanie si ich aktuálnej akcie dvoch za cenu jedného. Burger King dostal reakciu, ktorú hľadal, tweet získal v utorok večer viac než 40 000 lajkov.

Reklamný trik od administrátora BK priťahoval nevôľu od niektorých superfanúšikov zranenej hviezdy. Jeden užívateľ dokonca išiel až tak ďaleko, že si sľúbil, že Burger King bude celý život bojkotovať. Tak vyzerá skutočný podporovateľ.

zdroj: 90min.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x