Domov Novinky Bude mať Real po prvýkrát zlaté dresy?

Bude mať Real po prvýkrát zlaté dresy?

Webová stránka Footy Headlines, ktorá sa venuje únikom vzhľadu dresov futbalových klubov odhalila, že Real má blízko k zlatej farbe, čo by sa stalo po prvýkrát v histórii.

Autor: Marek Varga
4 komentáre

Farbu popisujú Footy Headlines ako mierne žlto-zlatú alebo mierne horčicovo-zlatú farbu.

Práve taký by mal byť tretí dres pre novú sezónu. Footy Headlines vo svojich prvých informáciách o tomto drese uvádza dva významné aspekty.

Prvým je, že Adidas na tomto drese použije riešenie historických troch rôznych farebných odtieňov. V tomto prípade by to mali byť farby námornícka, tmavomodrá a fialová.

Druhá informácia sa týka série Lifestyler, do ktorej by sa v sezóne 2023/24 mali zaradiť Real Madrid, Manchester United, Bayern Mníchov, Juventus a Arsenal. Ide o to, že dresy pre fanúšikov v obchodoch nebudú mať vytlačené logo sponzora klubu, ktorým je v prípade kráľovského klubu Emirates. Na ihrisku sa hráči, samozrejme, objavia v dresoch so sponzorom.

Časopis Footy Headlines pripravil prvý návrh zlatého dresu Realu Madrid, ktorý je len predbežným, nezáväzným návrhom. Okrem iného neobsahuje tri rôzne farebné pruhy na ramenách hráčov.

Fotografie zlatých dresov Realu Madrid sa už objavili na internete, ale sú to len návrhy vytvorené na základe prvých informácií.

Real Madrid doteraz vo svojej histórii nemal zlatý dres. Iba v sezóne 2006/07 bol jeden z brankárskych dresov zlatej farby.

zdroj: footyheadlines.com

Subscribe
Notify of
4 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

4
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x