Domov Novinky Brahim v Miláne ožíva

Brahim v Miláne ožíva

Autor: Marek
0 komentár

Zatiaľ čo Real Madrid zaznamenal najhorší výkon za posledných 20 rokov, Brahim žiari v Európskej lige.

Andalúzan, ktorý je na hosťovaní v Miláne nastúpil do zápasu so Celticom z lavičky, ale to mu nerobilo problém v tom, aby skóroval a spečatil konečný výsledok v prospech svojho tímu 4-2.

Rossoneri si zabezpečili postup do ďalšej fázy turnaja. V Miláne už začínajú uvažovať o tom, akým spôsobom by si vedeli Brahima ponechať v tíme aj dlhšie.

21-ročný hráč skóroval v Európskej lige už trikrát. Brahim nastúpil na všetky zápasy a je momentálne najlepším strelcom Milána.

Bývalý hráč Citizens nastúpil v šiestich z deviatich ligových zápasov. Celkovo nazbieral 292 minút, počas ktorých dal jeden gól proti Crotone. Poskytol aj jednu asistenciu Zlatanovi s tímom Verona. Miláno je momentálne na prvom mieste v tabuľke s náskokom piatich bodov pred Interom.

Brahim má už teraz viac minút na konte ako v celej minulej sezóne. V Miláne už verejne deklarujú skutočnosť, že si ho chcú v tíme ponechať.

Športový riaditeľ Milána Frederic Massara sa o Brahimovi vyjadril nasledovne: „Brahim sa má veľmi dobre, sme s nim spokojní. Môže nám dať veľa v budúcnosti. S Realom Madrid budeme viesť rozhovory, o tom niet pochýb. Do tímu sa adaptoval veľmi dobre.“

Otázne je, čo majú v úmysle s hráčom Los Blancos. Na jednej strane má Brahim pred sebou svetlú budúcnosť, no na druhej by klubovej pokladnici pomohol poplatok za jeho prestup.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x