Domov Prestupy Brahim je jednou nohou v Miláne

Brahim je jednou nohou v Miláne

Autor: Marek
1 komentár

Španielsky stredopoliar by mal zostať v Taliansku aj ďalšiu sezónu. Miláno sa blíži k tomu, aby Brahima opäť získalo na hosťovanie.

Dohoda o vrátení Brahima Díaza do Milána na hosťovanie na ďalšiu sezónu je prakticky uzavretá.

Milánsky klub zaplatí Realu Madrid dva až tri milióny eur za hosťovanie hráča na ďalšiu sezónu, s možnosťou odkúpiť ho potom za 22 miliónov eur. Los Blancos by si ponechali možnosť odkúpiť hráča za 27 miliónov eur.

Aj keď dohoda ešte nie je uzavretá, keďže finálne rozhovory medzi Brahimom a Realom Madrid ešte neprebehli, zdá sa, že všetko by malo byť oficiálne potvrdené v najbližších hodinách.

Hráč bude môcť teda svoju druhú sezónu tráviť na hosťovaní v hlavnom meste Lombardie, kde v minulej sezóne dosiahol pôsobivé čísla: 39 zápasov, v ktorých strelil sedem gólov a zaznamenal štyri asistencie. Jeho želaním je naďalej hrať dôležitú úlohu, ktorá je dosiahnuteľnejšia v Taliansku ako v Španielsku.

Brahim sa pripojil k Madridu z Manchesteru City v zimnom prestupovom období 2018/19. V prvom polroku nastúpil na 11 zápasov, ale jeho počet klesol v sezóne 2019/20, keď nastúpil na 10 zápasov.

Z tohto dôvodu sa hráč rozhodol hľadať nové miesto a našiel ho v Miláne, kde v minulej sezóne patril k hráčom, ktorí prispeli k dobrým výsledkom mužstva. Taliansky klub ho chcel udržať v tíme a zdá sa, že táto misia bude úspešná.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x