Domov Novinky Brahim bude hráčom Realu Madrid v budúcej sezóne

Brahim bude hráčom Realu Madrid v budúcej sezóne

Španiel sa vracia do Madridu, aby bol už natrvalo súčasťou prvého tímu, a predĺžil zmluvu, ktorá mu vyprší v roku 2025.

Autor: Marek
1 komentár

Brahim Diaz sa vracia do Realu Madrid. A zostane tu dlhšie. Odchovanec Málagy, ktorý strávil posledné tri sezóny na hosťovaní v Miláne, sa v lete pripojí k prvému tímu Realu Madrid, uvádza Relevo a pred pár dňami podobné informácie priniesol aj denník AS.

Už je rozhodnuté. Napriek pokusom Milána získať Španiela natrvalo, ako aj niektorých tímov Premier League, sa Madrid rozhodol uzavrieť otázku návratu hráča.

Jeho zmluva vyprší v roku 2025, no zároveň sa dokončujú detaily o predĺžení zmluvy a zvýšení platu, aby to bolo v súlade s jeho aktuálnym stavom, čo Relevo tiež oznámilo vo februári.

Návrat Brahima, ktorý bude mať v auguste 24 rokov, sa pripravuje už niekoľko mesiacov. Klub mu vždy prejavoval dôveru, čo sa odrazí aj v nových podmienkach jeho zmluvy a dúfajú, že sa ukáže ako posila pre tím Carla Ancelottiho.

Hoci Brahim hral v Taliansku tvorcu hry, Real Madrid ho vníma nielen ako doplnok Viniciusa či Rodryga na krídle, ale aj ako potenciálnu náhradu za Modriča v strede.

Španiel zohral kľúčovú úlohu v nedávnych úspechoch Milána, od víťazstva v Serie A v roku 2022 až po účinkovanie v Lige majstrov, kde sa dostali až do semifinále. Na San Siro, kde dostal v tejto sezóne dres s číslom 10, zažil Brahim svoju najlepšiu sezónu so siedmimi gólmi a ôsmimi asistenciami.

Po príchode do Realu Madrid v januári 2019 bol Brahim v prvom tíme sezónu a pol, odohral 21 zápasov a strelil dva góly. Málo herných príležitostí však podnietilo Španiela hľadať si minúty v zahraničí. Po dvoch samostatných hosťovaniach (prvé na jeden rok, druhé na dva roky) je teraz Brahim pripravený vrátiť sa na Santiago Bernabéu.

zdroj: relevo.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x