Domov Fanklub & komunita Boli sme súčasťou 5. ročníka Champions Cup by elite supporters

Boli sme súčasťou 5. ročníka Champions Cup by elite supporters

Autor: Administrátor
208 videní

Náš fanklub bol aj tento rok pozvaný na turnaj fannklubov Champions Cup by elite supporters, ktorý sa už tradične konal v Trnave.
Po predchádzajúcich ročníkoch sme neváhali ani sekundu a pozvánku sme prijali. Tento ročník bol dokonca obohatený o fanúšikov ďalších dvoch klubov Neapola a Interu Miláno. Dva talianske kluby sa tak pridali ku klubom Manchester United, Chelsea, Arsenal, Liverpool, Barcelona, Real Madrid, Juventus a AC Miláno.

Žreb nám pridelil skupinu A, v ktorej sme sa stretli s tímami Chelsea, Inter, Arsenal a Barcelona. V prvom zápase sme remízovali s Chelsea 0-0, následne s Interom opäť remíza, tentokrát 1-1, s Arsenalom sme vyhrali 1-0 a Barcelonu sme porazili 3-2.
S ôsmimi bodmi sme bez problémov postúpili do štvrťfinále z druhého miesta, v ktorom na nás čakal Juventus. 
Štvrťfinále sme žiaľ nezvládli tak ako sme chceli a s Juve sme prehrali najtesnejším rozdielom 0-1 a tak sme hrali už len o konečné umiestnenie.
O piate miesto sme si to rozdali s fanúšikmi Chelsea a tento zápas sme prehrali 1-3 a tak sme sa umiestnili na konečnom 6. mieste.
Ďakujeme hráčom, ktorí nás na turnaji reprezentovali Patrik Leško (C), Jaroslav Plžík, Martin Košút, Marek Košút, Richard Drinka, Michal Hock, Tomáš Izák, Dávid Horváth, Juraj Kuchár.
Ďakujeme aj organizátorom z fanklubu Arsenalu za opäť skvelý turnaj. Tešíme sa na ďalší ročník!
Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x