Domov Prestupové leto 2022 BILD: Håland sníva o Reale Madrid

BILD: Håland sníva o Reale Madrid

Autor: Marek
0 komentár 1649 videní

„Kto by pustil jedného z najlepších útočníkov na svete, ak nemusí? V januári neodíde. Borussia zostáva v troch súťažiach a my chceme vo všetkých súťažiť s najlepším možným kádrom,“ povedal Hans-Joachim Watzke v rozhovore pre Der Spiegel.

„Leto? Samozrejme, bude ťažké udržať ho. Ale to je to, čo chceme urobiť a pokúsime sa o to.“

Denník BILD pridal svoj komentár k týmto vyhláseniam, v ktorom uviedol, že podľa jeho vedomostí Nór sníva o tom, že bude hrať za Real Madrid.

Ďalej sa uvádza, že útočník má za cieľ vybudovať v Reale Madrid ďalšiu éru podobnú tej, ktorú tam dokázal vybudovať jeho idol Cristiano Ronaldo.

Denník ABC pred pár dňami informoval, že Real Madrid o 21-ročnom hráčovi neuvažuje a sústreďuje sa výlučne na Kyliana Mbappého.

Ten istý zdroj pred rokom v novembri uviedol, že králi sa nechystajú bojovať o Davida Alabu. Opak sa stal pravdou…

Na druhej strane, MARCA tvrdí, že Real Madrid zostáva v boji o Hålanda. José Félix Díaz dokonca avizuje, že operácia s BVB by sa mohla uzavrieť ešte pred koncom sezóny.

Mario Cortegana zase potvrdzuje, že Nór má záujem prestúpiť ku kráľom, hoci ešte nie je definitívne rozhodnutý a klub sa ho pokúsi získať.

Je však pesimistický, pretože získať dvoch takých veľkých hráčov ako Mbappé a Håland v jednom prestupovom okne je vždy ťažké.

Cortegana zdôraznil, že klub sa o to „určite“ pokúsi, aby ho získal.

zdroj: bild.de

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x