Domov Novinky Benzema sa zranil

Benzema sa zranil

4 komentáre

V poslednom zápase pred EURO zvíťazilo Francúzsko nad Bulharskom 3-0. Karim Benzema pre zranenie nedokončil ani prvý polčas.

Majstri sveta dominovali od samého začiatku, podnikali útoky až s ôsmimi hráčmi. Dokázali sa ujať vedenia gólom Antoine Griezmanna z 29. minúty.

Útočník Barcelony vyrazil po individuálnej akcii Mbappého a lopta sa odrazila od súpera až do siete.

Negatívnou správou v prvom polčase bolo zranenie Karima Benzemu. Útočník Realu Madrid si narazil pravé stehno tesne nad kolenom. Bolo to pri jednom zo súbojov, kedy vo vzduchu stratil rovnováhu a nohou zasiahol súpera.

Po pár desiatok sekúnd rozruchu prešiel k lavičke, kde mal obviazané stehno. Po návrate a kontrolnom behu, bohužiaľ, okamžite ukázal lavičke, že potrebuje striedať.

Karim už na tribúnach zjavne trpel bolesťami, ale prvé správy francúzskych médií hovoria iba o modrine. Počas prestávky tréner potvrdil, že išlo o zásah cez koleno a striedanie nastalo kvôli zabráneniu riziku, pretože Benzema uviedol, že modrina rýchlo stvrdla a cítil bolesť. Momentálne nie sú žiadne náznaky vážnejšieho poranenia svalov alebo kolien.

V druhom polčase Francúzi dominovali ešte viac a Giroud pridal ďalšie dva góly. Celkovo tak Francúzi vyhrali 3-0 a my budeme ďalej sledovať situáciu s Karimom Benzemom.