Domov Novinky Benzema sa vráti do normálneho tréningu

Benzema sa vráti do normálneho tréningu

Autor: Marek Varga
630 videní

Karim Benzema zostane mimo tréningu iba dva alebo tri dni, informuje francúzsky RMC Sport.

V 30. minúte utorňajšieho zápasu národného tímu Francúzska si Benzema narazil stehno, konkrétne časť tesne nad kolenom, po výskoku počas ktorého stratil rovnováhu. Následne pri páde si narazil stehno o bedro súpera.

Po niekoľkých desiatkach sekúnd rozruchu sa útočník priblížil k lavičke, kde mal obviazané stehno. Žiaľ po návrate a pokuse pokračovať v zápase ukázal lavičke, že potrebuje striedať. Na tribúne bol útočník zjavne v bolestiach.

RMC Sport uvádza, že v noci sa zmiernil opuch a ráno mal menšie bolesti. Útočník dnes nešiel na regeneračné cvičenia na trávnik, ale podľa RMC sa vráti do práce s tímom o 2-3 dni.

MARCA dodáva, že bolesť je koniec koncov stále veľká, ale futbalista je optimistický v otázke rýchleho návratu k bežnej práci. Pre istotu sa zajtra má Karim podrobiť dôkladnejšiemu vyšetreniu.

Napriek dobrým správam sa súperenie s časom začína, pretože už o šesť dní, v utorok 15. júna, začnú Francúzi EURO zápasom s Nemeckom.

Zdá sa, že aj keď je Benzema pripravený hrať, tréner nemusí riskovať jeho zdravie, alebo aspoň nie výkonmi z prvej minúty.

zdroj: RMC Sport, marca.com

Subscribe
Notify of
2 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

2
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x