Domov Novinky Benzema sa chystá v Reale Madrid predĺžiť do roku 2023

Benzema sa chystá v Reale Madrid predĺžiť do roku 2023

Autor: PDReal
737 videní

Karim Benzema je blízko k predĺženiu zmluvy s Realom Madrid do roku 2023. Ak sa nič nepokazí, pobyt čísla 9 v hlavnom meste sa predĺži z roku 2022 o rok.

Benzema už dostal od klubu výzvu na predĺženie ktoré má byť poďakovaním za vynikajúce výkony, ktoré doteraz v tejto sezóne predvádzal.

Real Madrid tým, že ponúka predĺženie o jeden rok, zostáva verný svojej politike, že pri hráčoch starších ako 30 rokov bude posudzovať situáciu rok po roku.

V prípade Benzemu jednoducho posunuli rokovania o rok, aby zabránili hráčovi vstúpiť do posledného roku svojej zmluvy, ako sa to stalo so Sergiom Ramosom, Lucasom Vazquezom a Lukom Modricom.

Očakáva sa, že dohoda bude podpísaná pred koncom sezóny 2020/21, pokiaľ sa niečo dramaticky nezmení, pretože vzťah medzi hráčom a klubom je veľmi dobrý.

Od svojho príchodu v roku 2009 Benzema nikdy nepožiadal o zvýšenie platu ani o novú zmluvu. Vždy to bol klub ktorý oslovil hráča s novou ponukou.

Benzema mal jasno v tom, že si praje hrať v Reale minimálne do roku 2023

„Moje dvere sú otvorené, ak mi prezident chce predĺžiť zmluvu,“

Lyon dohliadal na situáciu v Madride s možnosťou podpísať ho na posledné roky pred odchodom do dôchodku. Táto možnosť nie je vylúčená, pretože Benzema by sa mohol do Lyonu vrátiť v roku 2023 ako 35-ročný.

Za súčasného stavu je Benzema jedným z najdôležitejších hráčov Realu Madrid. O jeho profesionalite nemožno pochybovať. Stále má čo ponúknuť a preto v klube dúfajú že si ho udržia ďalšie dva roky.

Karim je piatym najlepším strelcom v histórii Los Blancos. Všetko naznačuje tomu že svoj rekord ešte vylepší a skončí ako tretí v poradí za dvojicou Raul Gonzalez a Cristian Ronaldo.

Subscribe
Notify of
4 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

4
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x