Domov Novinky Bellingham bol milimetre od vážneho zranenia

Bellingham bol milimetre od vážneho zranenia

Anglický záložník Jude Bellingham pre zranenie nedohral sobotný zápas proti Girone.

Autor: Matej Kubove
0 komentár

Vyšetrenia ukázali, že mimo hry bude zhruba tri týždne. Ako píše denník AS, tak dopadol ešte dobre, pretože takmer utrpel vážnejšie zranenie väzov v kolene, čo by ho mohlo vyradiť až na dva mesiace. Podľa správ rozhodovali milimetre.

Bellingham po súboji s Torrem odohral ešte niekoľko minút a dokonca skóroval druhý raz. Znamená to, že vynechá prvý zápas osemfinále Ligy majstrov proti RB Lipsko, ako aj súboje La Ligy s Rayom a Sevillou.

Angličan má na konte už 20 gólov vo všetkých súťažiach a je veľkou oporou mužstva, takže bude Realu Madrid veľmi chýbať. Otázne je, ako sa ho tréner Ancelotti rozhodne nahradiť.

Podľa MD má kouč tri možnosti. Prvou je Brahim Díaz, ktorý dokáže zahrať priamo na poste Bellinghama, pričom by sa nič nemuselo meniť.

Druhou možnosťou je posunutie Modriča na tento post, ktorý by priniesol skúsenosti a kreativita mu takisto nechýba. Nakoniec je tu posledná možnosť a to zmena rozostavenia.

Síce to vyzerá veľmi nepravdepodobne, avšak pred sezónou sa formácia v podstate menila hlavne pre to, aby do nej čo najviac pasoval Bellingham. Preto je tu možnosť prejsť späť na 4-3-3 s tým, že Joselu by plnil pozíciu deviatky.

 

Zdroj: football-espana.net

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x