Domov Novinky Basketbalový Real Madrid v Aténach bojoval až do konca, no na výhru to nestačilo

Real Madrid nedokázal zvíťaziť v aténskom Olympijskom športovom centre. Napínavý zápas proti Panathinaikosu sa rozhodol až v posledných sekundách hry, keď domáci vyhrali tesne, 82-80.

Los Blancos dominovali v prvom polčase, pričom súpera prevýšili tímovým výkonom a pred odchodom do šatní si vytvorili 14-bodový náskok (40-54). V tom, čom excelovali prvý polčas, však zlyhali v polčase druhom. Aj napriek tomu, že v druhom polčase zaznamenali iba 26 bodov, o výhru bojovali až do samého záveru stretnutia. Thompkins však nepremenil svoj trojkový pokus a Gréci sa tak mohli radovať z víťazstva. Najlepším strelcom Realu Madrid bol Luka Doncic s 19 bodmi.