Domov Novinky Baloncesto zvládlo aj úvodný vonkajší zápas sezóny

Baloncesto zvládlo aj úvodný vonkajší zápas sezóny

Real Madrid Baloncesto nezaváhalo ani v prvom vonkajšom zápase sezóny. A opäť to nebol vôbec ľahký zápas – hralo sa na horúcej baskickej pôde v Bilbau, kde naši dokázali zvíťaziť v pomere 80-87.

Domáci mali v zápase perfektnú mušku z väčších vzdialeností, no naši ich vďaka tímovému výkonu dokázali poraziť. Prvá štvrtina skončila v prospech Bilbaa, no Randolph potom totálne ovládol palubovku a v skvelej druhej štvrtine zaznamenal 13 bodov. V záverečných minútach zápasu sa naopak predviedla aj naša defenzíva.

Najlepším strelcom bol už spomínaný Randolph (26 bodov, 9 doskokov) a k nemu sa pridala aj dvojica Doncic (13 bodov, 8 doskokov) a Campazzo (11 bodov).

RETABET BILBAO BASKET 80 (28+17+17+18): Tabu (8), Todorovic (15), Tomàs (11), Hervelle (13), Gladness (8); Fischer (6), Hammink (0), Redivo (14), Salgado (-), Mumbrú (4), Kempton (1), Vucetic (-).

REAL MADRID 87 (20+23+17+27): Campazzo (11), Doncic (13), Causeur (6), Thompkins (3), Ayón (8); Taylor (5), Rudy (4), Carroll (7), Reyes (2), Yusta (0), Kuzmic (2), Randolph (26).