Domov Novinky Bale vs Hazard: Kto bol spoľahlivejší pre Real Madrid?

Bale vs Hazard: Kto bol spoľahlivejší pre Real Madrid?

Autor: Marek Varga
62 videní

Ako spoľahlivé boli dva posledné najväčšie podpisy Realu Madrid v podobe Garetha Balea a Edena Hazarda?

Prvé slovo, ktoré vás napadne, keď počujete jedno z týchto mien je zranenie. Zranenia sú samé o sebe problémom španielskeho šampióna. Kto z nich bol pre Los Blancos väčším prínosom?

Hazardov prvý rok a pol v španielskom hlavnom meste bol nočnou morou, sotva bol fit na to, aby odohral aspoň päť zápasov za sebou. Nedokázal si nájsť svoju rolu v tíme.

Po tom, čo bol privedený za rekordný poplatok, aby vyplnil medzeru po Cristianovi Ronaldovi, Belgičan vynechal kvôli zraneniu 41 zápasov.

Od príchodu Hazarda odohrali Los Blancos 48 ligových zápasov a 19 európskych. Skutočnosť, že Belgičan vynechal viac ako polovicu z nich je alarmujúca.

Zranenia boli témou aj počas Baleovho pôsobenia v Španielsku, celkovo vynechal 95 zápasov. Väčšina jeho problémov nastala v druhej polovici jeho kariéry v Reale Madrid.

Bale vynechal počas prvého roka a pol stráveného v klube kvôli zraneniu iba štyri zápasy. Svalové zranenia ho postihli v októbri 2013 a 2014.

Bale bol súčasťou veľmi úspešného tímu Los Merengues, ktorý trénoval Carlo Ancelotti a jeho dopad na tím bol okamžitý.

Hazard ešte nedostal možnosť zažiariť. Nieže by to tak chcel klub, ale skôr je to na základe skutočnosti, že jednoducho nebol dostatočne fit.

Od vstupu do španielskeho klubu mal Hazard už osem rôznych zranení. Real Madrid sa na neho ešte nemohol spoľahnúť. Baleova mienka je taktiež negatívna, ale je to skôr kvôli nedávnej minulosti, pretože začiatok bol oveľa spoľahlivejší z jeho pohľadu.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x