Domov Novinky Aulas: Ak sa naskytne malá šanca, privedieme Benzemu späť

Aulas: Ak sa naskytne malá šanca, privedieme Benzemu späť

V súvislosti so slabou formou Karima Benzemu a jeho neistou budúcnosťou sa v médiách čoraz častejšie hovorí o možnom odchode Francúza z Realu Madrid.

Autor: Marek
0 komentár

Prezident Olympique Lyon Jean-Michel Aulas sa netají tým, že chce 35-ročného hráča priviesť späť.

Nedá sa poprieť, že Karim Benzema v súčasnosti nepripomína futbalistu, akým bol ešte v minulej sezóne, po ktorej si zaslúžene prevzal Zlatú loptu.

Ofenzívne štatistiky Francúza vyzerajú rozhodne horšie a jeho prístup na ihrisku necháva veľa dôvodov na zamyslenie. Nie je preto prekvapením, že kapitán Realu Madrid v posledných týždňoch čelí kritike, najmä po svojom nedávnom vystúpení na Camp Nou.

Úplne inak vnímajú Karima v jeho rodnom meste, Lyone, a predovšetkým v jeho bývalom klube Olympique, kde je hráč neustále žiadaný a prezident Les Gones Jean-Michel Aulas by ho rád videl späť vo svojom tíme, čo potvrdil v relácii RMC Sport po nedeľňajšom El Clásicu, kde sa ho pýtali na Karimovu formu a možný návrat do Groupama Areny.

„Snívam o tom každý deň. Budeme sa o to snažiť. O to viac, že sa mu darí v Reale Madrid. Sledoval som prehru 1:2 s Barçou. Niektorí ľudia hovoria, že nebol v top forme, a ja si myslím, že hral veľmi dobre.“

„Ak by sme mali možnosť a bola by čo i len malá šanca priviesť ho späť, urobili by sme to, pričom by sme podstúpili všetky riziká. Je viac ako potenciál, je to symbol,“ priznal kormidelník OL.

Karimovi Benzemovi oficiálne končí zmluva 30. júna, ale podľa najnovších informácií The Athletic, ktorý sa odvoláva na ľudí blízkych 35-ročnému hráčovi, je Francúz pripravený predĺžiť kontrakt o ďalšiu sezónu.

zdroj: rmcsport.bfmtv.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x