Domov Prestupy Atlético chce Ceballosa

Atlético chce Ceballosa

Klub z Civitas Metropolitano už druhýkrát v tomto roku kontaktoval okolie stredopoliara, ktorý stále nepredĺžil zmluvu s Realom. Atlético sa snaží využiť situáciu a získať ho zadarmo.

Autor: Marek
1 komentár

Dani Ceballos je jedným z hráčov, ktorým o tri mesiace vyprší zmluva a vďaka svojim výkonom sa stal vyhľadávaným hráčom na prestupovom trhu.

Rozhodnutie Realu Madrid chvíľu počkať ho postavilo do hľadáčika iných klubov. V januári sa na neho pýtalo niekoľko tímov Premier League a všetky dostali negatívnu odpoveď, no teraz je to Atlético Madrid, kto trvá na poznaní vôle hráča, ktorý stále čaká na Los Blancos.

Real Madrid chcel nechať uplynúť intenzívne mesiace, kým obnoví zmluvy so siedmimi hráčmi, ktorým sa končia. Rôznymi spôsobmi načrtlo vedenie Realu, čo chcelo s každým zo svojich hráčov v predchádzajúcich mesiacoch dosiahnuť. Jedným z nich je Dani Ceballos, ktorý dokázal počas studenej zimy ukázať, že môže byť pre Los Blancos dôležitým hráčom.

Podstatné je, že ako sa sám hráč pre denník MARCA priznal, z madridského klubu mu zatiaľ nikto neposlal žiadnu správu. Táto okolnosť neobišla ani ďalšie tímy, ktoré sa začali zaujímať o situáciu a zámery andalúzskeho stredopoliara. Jedným z nich je Atlético. Zástupcovia Los Rojiblancos už dvakrát kontaktovali Ceballosovo okolie, prvýkrát to urobili pred pár týždňami.

O prvom záujme Atlética už informoval denník MARCA. Teraz sa opäť ozvali pre nedostatok správ o možnom predĺžení zmluvy. Treba pripomenúť, že vzťah medzi Realom Madrid a Atléticom je prakticky narušený. Preto neexistujú žiadne prekážky, ktoré by mohli zabrániť ťahom Los Rojiblancos.

Ceballos dal prednosť Realu Madrid, ale chce, aby mu prípadné predĺženie pripadlo za jeho zásluhy, teda za to, čo robí zakaždým, keď príde na ihrisko v bielom drese. Dodrží termíny stanovené predstavenstvom, no telefóny neprestanú zvoniť.

Nedostatok správ o jeho zotrvaní v klube dáva podnet na premýšľanie o zámeroch kráľov. Vzhľadom na tento scenár si Atlético nechce nechať ujsť príležitosť podpísať záložníka zadarmo.

Prioritou pre vedenie klubu je bojovať o Ligu majstrov a Copa del Rey, nie s niekým rokovať. Chcú nechať uplynúť niekoľko nasledujúcich týždňov, kým urobia nejaké kroky. Tiež chápu, že dotyční hráči môžu od januára rokovať s kýmkoľvek.

Vo Valdebebas dávajú jasne najavo, že sa na cenových vojnách zúčastniť nehodlajú. Keď príde čas, predložia ponuku hráčom, ktorých si chcú ponechať. V prípade Ceballosa treba priznať, že sa dlho verilo, že jeho čas sa v Reale skončil. Jemu samému sa podarilo zvrátiť stav, no stále nie je jasné, či v Reale zostane.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
1 Komentár
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

1
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x