Domov Novinky Asensio je bližšie k zotrvaniu v klube, Ceballos bližšie k odchodu

Asensio je bližšie k zotrvaniu v klube, Ceballos bližšie k odchodu

Real Madrid sa momentálne pozerá len na Ligu majstrov. V zákulisí klub pracuje na budúcnosti vrátane predlžovania končiacich zmlúv. MARCA informuje o pokroku v tejto veci.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Niekoľko mesiacov sa takmer denne rozoberá budúcnosť šiestich futbalistov, ktorým končia zmluvy, siedmy Mariano totiž nemá šancu v klube zotrvať.

MARCA hlási, že zotrvania Toniho Kroosa a Luku Modriča boli v posledných týždňoch uzavreté a určite zostane aj Karim Benzema.

Klub stále čaká na rozhodnutie Nacha, ktorý sa musí rozhodnúť, čo bude pre neho priorita v záverečnej časti kariéry.

Denník v tejto súvislosti uvádza, že Marco Asensio je dnes bližšie k zotrvaniu, keďže v tejto sezóne otočil svoju budúcnosť. Funkcionári oceňujú jeho prínos pre ofenzívu mužstva a napokon skonštatovali, že ho chcú v tíme aj na ďalšie sezóny.

To viedlo k druhej, lepšej ponuke, ktorú útočník vďačne prijal a znovu otvoril rozhovory o zotrvaní v Reale. Španiel má veľa ponúk a je o neho veľký záujem, ale vždy uprednostňoval pobyt v Madride a teraz, keď sa cíti byť docenený, je k tomu oveľa bližšie.

Opak je pravdou pre Daniho Ceballosa. Klub mu pred pár týždňami predložil ponuku na novú zmluvu, no nepresvedčila ani hráča, ani jeho poradcov, ktorí očakávali oveľa lepšie podmienky.

To viedlo k tomu, že stredopoliar si vypočul návrhy Betisu a dostal veľkú ponuku z Talianska, kde môžu kluby konkurovať na prestupovom trhu vďaka novému daňovému režimu. Na vývoj udalostí čaká aj Atlético, ktoré by 26-ročného hráča s radosťou získalo.

MARCA uvádza, zotrvanie Ceballosa je skôr nepravdepodobné. Klub neuvažuje o ďalšom kroku, ako to bolo napríklad s Asensiom, a to vedie stredopoliara k zamysleniu sa nad svojou budúcnosťou. Ako denník uvádza, komunikácia zostáva otvorená, ale nielen s Realom Madrid.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x