Domov Novinky AS Monaco údajne prejavilo záujem o obrancu Marcela

AS Monaco údajne prejavilo záujem o obrancu Marcela

Autor: Jana Comová
40 videní

Klub z Ligue 1 je podľa portálu BeIn Sports ochotný ponúknuť Brazílčanovi trojročný kontrakt s hrubou mzdou 6 miliónov eur ročne.

Tridsaťdvaročný Marcelo je predmetom záujmu niektorých významných európskych klubov. Posledným z nich bolo Monako, ktoré chce údajne posilniť svoj tím o obrancu. Marcelo má s Realom zmluvu do roku 2022, no ponuka z juhu Francúzska by mohla madridského ľavé beka presvedčiť.

Monako by mu bolo ochotné ponúknuť trojročný kontrakt v hodnote približne 6 miliónov eur na sezónu, čo by sa rovnalo platu monackého útočníka Wissama Bena Yeddera. Ak by Marcelo ponuku prijal, musel by sa vzdať časti mohutnej finančnej výplaty.

Brazílčan v súčasnosti v Madride zarába približne 9 miliónov eur ročne. Išlo by o značné zníženie, no z dlhodobého hľadiska je doba platnosti zmluvy pre neho zvýhodnená. Monako nie je jediným klubom, ktorý sa zaujíma o skúseného obrancu.

Juventus ho údajne tiež chce presvedčiť k odchodu zo španielskej metropoly. Marcelo bol pravidelne nastupujúcim a kľúčovým hráčom v zostave, no zároveň sa stal svedkom nástupu Ferlanda Mendyho na jeho post.

V tejto sezóne Marcelo figuroval iba v 7 z 24 zápasov za Real Madrid. Výsledky pre Los Blancos boli s ním v zostave vskutku zlé – štyri prehry (Šachtar, Cádiz, Valencia a Alavés), jedna remíza (Elche) a dve výhry (proti Valladolidu a Huesce).

Od jeho debutu v Reale Madrid uplynulo 14 rokov, no možno nadišiel čas na jeho odchod a následný debut v novom klube.

Zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x