Domov Novinky AS: Haaland si vybral Madrid

AS: Haaland si vybral Madrid

Autor: Marek Varga
14697 videní

Erling Haaland si vybral. Zvolil si Real Madrid. Dohodu však bude možné uzatvoriť len za prijateľných podmienok s Borussiou Dortmund.

Erling Haaland si už vybral a vsádza na Real Madrid, informáciu priniesol denník AS v dnešnom vydaní. Nórsky ostreľovač si chce od budúcej sezóny obliecť biely dres a túto informáciu mal sprostredkovať prostredníctvom svojho otca generálnemu manažérovi klubu José Ángelovi Sánchezovi.

Priania a zámery futbalistu sú však v rozpore s tým, čo chce Borussia a plánom Mina Raiolu, ktorý chce z toho „vytrieskať“ čo najviac peňazí.

Real Madrid nechce hrať hru Mina Raiolu. Králi nebudú môcť poraziť ponuky od Barcelony, Manchesteru City, ktorí by taktiež chceli získať nórskeho útočníka.

Klub plánuje celú operáciu odohrať klasickým spôsobom, takže Borussia by najskôr obdržala formálnu ponuku zo španielskeho hlavného mesta.

Predtým, ako Real Madrid podá oficiálnu ponuku sa však najskôr očakáva, že Haaland verejne vyhlási, že chce skutočne odísť.

Michael Zorc je zodpovedný v Borussii Dortmund za všetky športové rozhodnutia. Nemec odohral počas 17 sezón 572 zápasov v čierno-žltej farbe a utobí všetko pre to, aby mu vyhovel.

Momentálne odmieta oceniť Haalanda a Sancha, okolo ktorých chce postaviť víťazný projekt v Signal Iduna Parku. V Nemecku sa však čoraz častejšie hovorí, že Borussia bude musieť toto leto nakoniec predať jednu zo svojich najväčších hviezd.

Práve, keď sa otvárajú v Borussii dvere rokovaniam, Real Madrid bude stále bojovať o dostupnú sumu za mladého útočníka.

Nikto v klube ani len neuvažuje o možnosti investovať 150-170 miliónov eur, o ktorej sa  momentálne hovorí v súvislosti s možným prestupom 20-ročného hráča. Takéto peniaze sú v klube vyhradené na iné francúzske meno.

zdroj: as.com

Subscribe
Notify of
10 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

10
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x