Domov Novinky Ancelotti oslavuje 62 rokov

Ancelotti oslavuje 62 rokov

Autor: PDReal
4 komentáre 443 videní

Taliansky tréner sa vrátil do nášho klubu po tom, čo tu predtým vyhral Ligu majstrov, majstrovstvá sveta klubov, európsky superpohár a pohár.

Nový tréner Realu Madrid Carlo Ancelotti dnes oslavuje 62. narodeniny, len pár dní po svojom návrate do klubu. Taliansky tréner sa narodil 10. júna 1959 v Reggiole a je už súčasťou histórie klubu vďaka tomu, že bol trénerom, ktorý priniesol klubu LaDecimu.

Ancelotti počas pôsobenia v Reale Madrid získal štyri tituly. Rovnako ako Ligu majstrov si vo svojej prvej sezóne pripísal 19. Copa del Rey po tom, čo vo finále porazil Barcelonu. Vo svojej druhej sezóne priviedol tím k európskemu superpoháru po tom čo porazil Sevillu a vyhral aj majstrovstvá sveta klubov proti San Lorenzu.

Ancelotti vyhral viac ako ktorýkoľvek iný tréner Realu Madrid vo svojich prvých 100 oficiálnych zápasoch (78). Talian získal tituly v Španielsku, Taliansku, Anglicku, Francúzsku a Nemecku. Jeho pôsobivé trénerské výsledky zahŕňajú 3 tituly Ligy majstrov, 2 majstrovstvá sveta klubov a 3 európske superpoháre.

zdroj: realmadrid.com

Subscribe
Notify of
4 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

4
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x