Domov Novinky Ancelotti opäť posúva Nacha na vedľajšiu koľaj

Ancelotti opäť posúva Nacha na vedľajšiu koľaj

Aj napriek vážnemu zraneniu Édera Militãa neodohral prvý kapitán Realu Madrid v prvých dvoch kolách tejto sezóny ešte ani minútu.

Autor: Marek Varga
0 komentár

Nacho Fernández ešte nenastúpil v prvých dvoch zápasoch sezóny Realu Madrid. Odchovanec Realu, ktorý vážne uvažoval o zotrvaní v klube pre nedostatok minutáže v predchádzajúcej sezóne, neodohral proti Athletic Bilbao a Almeríi ani minútu a nemal tak možnosť nastúpiť v oficiálnom zápase ako prvý kapitán po prevzatí funkcie po odchode Karima Benzemu.

Nacho zažíva podobnú situáciu ako na začiatku minulej sezóny. Je pravdou, že Španiel odohral celý zápas proti Almeríi, no v 15 nasledujúcich zápasoch nazbieral iba 51 minút a až v 8 prípadoch strávil celý zápas na lavičke náhradníkov (v 3. kole s Espanyolom bol mimo tímu v dôsledku zranenia).

Zdalo sa, že pri vážnom zranení Édera Militãa sa bude hrať Nachovi ľahšie, no obranca ešte nedostal šancu od Carla Ancelottiho.

Okrem zranených Ferlanda Mendyho, Daniho Ceballosa a Ardu Gülera, novoprivedeného Kepa Arrizabalagu a Álvara Odriozolu je Nacho jediným hráčom tímu, ktorý sa nepredstavil v úvodných dvoch kolách tejto sezóny.

Počas svojej kariéry Nacho znovu a znovu dokazuje, že je schopný hrať na vysokej úrovni vždy, keď mu tréner dá šancu, či už z nutnosti alebo čisto z futbalových dôvodov.

Jeho všestrannosť z neho robí kľúčový článok v zostave a v priebehu sezóny dokáže zaplátať diery prakticky na akejkoľvek pozícii v obrannej formácii.

zdroj: sport.es

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x