Domov Novinky Allegri preskočil Raula vo fronte na trénerskú stoličku Realu Madrid

Allegri preskočil Raula vo fronte na trénerskú stoličku Realu Madrid

Autor: PDReal
2043 videní

Výmena Zinedina Zidana nie je ľahká, ako sa ukázalo už v roku 2018 s Julenom Lopeteguim a potom so Santiagom Solarim. Preto sa v predstavenstve Los Blancos toľko diskutuje o tom, kto by ho mal teraz nahradiť.

Profil trénera bol predmetom mnohých diskusií a napriek tomu, že Raul Gonzalez sa pôvodne považoval za favorita, pravdepodobnejším kandidátom je teraz Massimiliano Allegri.

V Taliansku už niekoľko dní kolujú špekulácie a o pár hodín by sa to mohlo stať realitou.

Keď Zidane opustil klub prvýkrát, Allegri bol jednou z uvažovaných možností, ale v tom čase ho zamestnal Juventus.

Po dvoch rokoch mimo hry bude Allegri dúfať, že si zopakuje úspech, ktorý dosiahol v Juventuse. Raul má ponuku z Eintrachtu Frankfurt, ale jeho prioritou vždy bolo zostať v Reale Madrid.

Niektorí v Reale Madrid sú presvedčení, že by mal využiť ponuku ísť do Bundesligy a zbierať skúsenosti v Nemecku, čo by mu umožnilo neskôr sa vrátiť na Estadio Santiago Bernabeu.

Iní, podľa správy MARCA, sa domnievajú že Raul je prirodzenou náhradou za Zidana a je pripravený na tento krok.

Predpovedaná zmena v klube

„Potrebujeme zmenu,“ povedal Florentino Perez na adresu El Chiringuito, keď hovoril o Superlige, hovoril však aj o Reale Madrid. Tento proces sa môže začať zmenou trénera.

Na rozdiel od roku 2018, keď Zidane odišiel, je tentokrát klub lepšie pripravený. Napriek tomu, že Perez ponúkol Zidanovi podporu pri všetkých ich nedávnych stretnutiach v komplikovanej sezóne.

Keď sa tím v novembri ocitol vo veľkých problémoch, prezident plne podporil Zidana. To sa počas celej sezóny nezmenilo.

Zmeny budú pokračovať, budúcnosť kapitána Sergia Ramosa je vo hviezdach, rovnako ako budúcnosť ďalších veteránov, ako Raphael Varane, Marcelo, Isco či Lucas Vazquez.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
5 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

5
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x