Domov Prestupové leto 2021 Alaba je už v Madride!

Alaba je už v Madride!

Autor: Marek Varga
4 komentáre 1733 videní

Prestup rakúskeho obrancu je iba otázkou času. Klub by mal Alabu oficiálne potvrdiť v najbližších dňoch.

David Alaba sa už včera objavil v Madride, kde strávil celý deň a dnes je vo Valdebebas. Informuje o tom GOL TV, čo potvrdila aj MARCA.

28-ročný hráč si začal hľadať domov v španielskom hlavnom meste a vyskúšal si už aj tréningové ihrisko, na ktorom sa očakáva, že sa bude pravidelne objavovať ako nový hráč Realu Madrid.

Alaba bude prvým hráčom, ktorý sa toto leto pripojí ku kráľovskému veľkoklubu. Všestranný obranca pôjde do Realu Madrid zadarmo, pretože v Bayerne mu zmluva skončila. Rakúšan dosiahol dohodu s rodinou Madridistas a podpíše päťročný kontrakt, ktorý bude platný do roku 2026.

Aj vy môžete podporiť našu aktivitu, stať sa súčasťou Madridismo a užívať si benefity. Viac info tu - MADRIDISMO

Alaba v kráľovskom veľkoklube zarobí okolo 10 miliónov eur za sezónu, čo by ho zaradilo medzi najlepšie zarábajúcich hráčov tímu.

V Madride by sa opäť stretol s Tonim Kroosom, s ktorým sa už stretol v Bayerne. Proces obnovy personálu sa nadobro začína a Alaba sa stane jeho prvým novým členom.

Los Blancos by mali už čoskoro oznámiť, že Alaba je novým hráčom. Médiá však zatiaľ neinformovali, kedy môže klub vydať takúto správu.

zdroj: marca.com

Subscribe
Notify of
4 Komentárov
Staršie
Novšie
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

4
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x