Domov Novinky AC Miláno nekontaktovalo Real ohľadom Gülera

AC Miláno nekontaktovalo Real ohľadom Gülera

Arda Güler je v posledných dňoch veľkou témou novinových titulkov v Španielsku.

Autor: Matej Kubove
0 komentár

Čoraz viac sa množia správy o jeho nespokojnosti s nedostatkom príležitostí od trénera Carla Ancelottiho.

Turecký mladík odohral v tejto sezóne iba 92 minút a reči o tom, že by mohol v lete odísť na hosťovanie, naberajú na obrátkach.

Jedna z potenciálnych ciest, ktorá bola doteraz navrhnutá, je, že Güler by mohol zamieriť do milánskeho AC a zopakovať cestu, ktorou sa vydal Brahim Diaz.

Tá pritom mala veľký úspech, takže jeho pôžička by mala priniesť osoh všetkým stranám. Aspoň tak o tom píšu španielske médiá.

Taliansky novinár Matteo Moretto však pre The Daily Briefing povedal, že nevie o žiadnych rozhovoroch alebo záujme zo strany Rossoneri, teda aspoň zatiaľ nie.

Potvrdil, že budúcnosť Gülera pre budúcu sezónu má byť niekde inde. Mladík mal síce aj smolu na zranenia a postupne sa vrátil do kondície, ale klub mu pôvodne sľúbil viac minút.

Napriek tomu má veľmi náročnú pozíciu, keďže za Viníciusom či Rodrygom predvádzajú veľmi kvalitné výkony aj Brahim či Joselu. Nedávno dostal šancu na jeho úkor Álvaro Rodríguez.

Situácia je pre bývalého hráča Fenerbahce o to vážnejšia, že nemá potrebnú minutáž pred EURO-m. Tréner Montella tak bude mať ťažké rozhodovanie, či ho zaradiť do nominácie.

 

Zdroj: football-espana.net

Subscribe
Notify of
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x