Domov Prestupové leto 2022 ABC: Real Madrid neuvažuje o prestupe Hålanda

ABC: Real Madrid neuvažuje o prestupe Hålanda

Autor: Marek
3 komentáre 1641 videní

Real Madrid nepracoval na Hålandovom prestupe a ani o tom neuvažuje tento rok, informuje madridský ABC.

Tomás González-Martín, ktorý predtým poprel aj akvizíciu Antonia Rüdigera, dodáva, že králi sa sústreďujú len na Mbappého a ofenzívu tímu myslia založiť výlučne na efektivite Francúza.

Vedenie pracuje na príchode Mbappého a na Nóra sa nepozerajú, pretože si myslia, že spojiť dve tak mladé a také veľké hviezdy v jednom tíme by nebolo jednoduché.

Oba prestupy by sa navzájom kryli aj v médiách a Florentino Pérez chce dať absolútnu prednosť Francúzovi a začiatku svojej éry v Madride.

Kráľovská rodina by bola pripravená hovoriť o tomto prestupe budúci rok, ak by Håland zostal v Dortmunde ešte jednu sezónu.

O tom sníva Borussia, ktorá sa chystá na rozhovor s útočníkom a chce mu minimálne zdvojnásobiť plat. Tento scenár je pre Real Madrid najlepší, pretože Karimovi Benzemovi sa o rok končí zmluva.

González-Martín dodáva, že Real má analýzy, ktoré ukazujú, že v takom veľkom klube je optimálne mať maximálne 11 hviezd, jednu na každú pozíciu. Viac veľkých hviezd znamená viac problémov. Niekto predsa musí sedieť na lavičke a to vytvára zlú atmosféru v šatni.

Ak by teraz prišiel Håland, teoreticky by sa pridal k Mbappému, Benzemovi a Viníciusovi. Real si myslí, že to je príliš veľa kohútov v jednom kuríne, najmä ak by jeden z nich začínal zápasy na lavičke.

Vyhodiť Brazílčana zo základu by znamenalo zastaviť jeho vývoj. Tieto debaty by mali úplne iný rozmer, keby sa o akvizícii Nóra hovorilo na konci Karimskej zmluvy.

Hans-Joachim Watzke, generálny riaditeľ BVB, sníva o ďalšom roku s Nórom, ale samotný Håland chce už teraz začať vážne bojovať o Ligu majstrov.

To mu ponúka Chelsea, Liverpool, City, PSG a podľa Laportu aj Barcelona. Samozrejme, Mino Raiola bude mať čo povedať o vývoji tejto situácie.

zdroj: abc.es

 
Subscribe
Notify of
3 Komentárov
Staršie
Novšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Načítať všetky komentáre

Odporúčame

3
0
Tu môžete pridať komentár, nech sa páči...x
()
x