Domov Nezaradené REPORT: Las Palmas – Real Madrid 2:2. Los Blancos dvakrát prešustrovali vedenie a opäť stratili body

Autor: Administrátor

Biely balet síce ostáva na čele La Ligy, ale už iba o jediný bod pred FC Barcelona. Opäť iba remizoval a stratil tak už 4 body za uplynulé 4 dni, čo je viac než tristná bilancia. Zápas sa začal opatrne, domáci kopili chybu za chybou a Real Madrid to nevedel využiť.

Nakoniec však predsa len hostia jedno zaváhanie využili, keď sa Nacho rútil do pokutového územia, jeho strelu Varas vyrazil, lenže Asensio dorazil a bolo 0-1. O 5 minút nato laxné bránenie využil Tana, ktorý bol absolútne voľný v strede šestnástky a zakončil presne.

V druhom polčase kombinácia na oboch stranách viazla. Nikto sa nevedel výraznejšie presadiť. Do hry prišiel za Asensia Benzema a z dorážky strely Ronalda skóroval – 1:2. Real začal kontrolovať hru, no 5 minút pred koncom po šťastnej akcii loptu prakticky až do brány doniesol Sergio Araujo a Real Madrid stratil ďalšie body.