Domov Novinky Report: Inter Miláno 3-0 Real Madrid

Report: Inter Miláno 3-0 Real Madrid

Svoje pôsobenie na americkom turné ukončuje Real Madrid výhrou nad Interom Miláno 3-0. Bol to zároveň aj posledný prípravný zápas pred začatím novej sezóny.

Ancelottiho tím pracoval v posledných štyroch zápasoch veľmi dobre, v každom jednom boli lepší ako súperi. Zdá sa, že pred prvým ligovým duelom je všetko pripravené tak, ako má.

Los Blancos sa ujali vedenia v zápase už v 11. minúte, keď loptu posielal do 16-tky Di Maria, Kaká si perfektne spracoval, vystrelil z prvej, brankár však loptu vyrazil, no Kaká ešte stihol hlavou doklepnúť loptu do brány.

Real Madrid jasne dominoval v zápase a bola len otázka času, kedy strelia druhý gól. Takmer plný štadión si vychutnával futbalové zručnosti Kaká a Cristiana Ronalda. Šance na skórovanie mali Morata aj Cristiano Ronaldo. Ronaldov čas však prišiel. V 38. minúte Casemiro našiel perfektnou prihrávkou Ronalda ten vystrelil z prvej a prekonal brankára Handanoviča. Samozrejme diváci podobne ako v Miami „zošaleli“ keď dal ich obľúbenec už 6. gól v tohtoročnej príprave. V prvom polčase už góly nepadli a tak sa išlo do šatní za stavu 2-0 pre Real Madrid.

Do druhého polčasu poslal Ancetlotti na ishrisko Jesého, Khediru a Pepeho namiesto Ronalda, Modrića a Arbelou. Práve Jesé sa predviedol hneď v úvode, keď po krídle vysunul Carvajala, ten mu loptu vrátil späť do 16-tky, Jesé vystrelil, ale lopta skončila na brvne. Ancelottiho tím jasne kontroloval priebeh zápasu.

Los Blancos nechceli nechať nič na náhodu a tak sa snažili skórovať po tretíkrát v zápase. Ten správny moment prišiel v 67. minúte, keď po rohovom kope si dal vlastný gól Ricky Alvarez. V 68. minúte odišiel z ihriska Sergio Ramos a nahradil ho Mateos.

V 78. minúte mal šancu na skórovanie opäť Morata, ale tomu nebolo súdené dať gól. Do konca zápasu sa ešte oba tímy snažili skórovať, ale už sa im to nepodarilo a tak tento zápas vyhral Real Madrid 3-0.